Металлокераміка в стоматології +

iОдним з найбільш витребуваних технологій протезування зубів, на сьогоднішній день визнана металокераміка. Під час створення сучасних коронок використовується міцний каркас з металу, на який наноситься найтонший керамічний шар.

Вміла комбінація матеріалів допомагає домогтися чудових результатів, зуб має високу міцність і зовні схожий з природним зубом людини. Металокераміка ефективно використовується для усунення різного роду дефектів на жувальних і передніх зубах.

Щоб покрити зуб металокерамікою необхідно сточити значний шар дентину. Досвідчені стоматологи при цьому намагаються використовувати хороші знеболюючі і не вдаються до депульпірування зуба. Щоб зуб не руйнувався під коронкою, його покривають захисним шаром пасти, що містить фтор. Фіксують металокерамічні коронки, використовуючи стоматологічний цемент.
Для відновлення зубного ряду стоматологи часто використовують міцні і красиві мостовидні протези з металокераміки. При першому відвідуванні лікаря пацієнту роблять індивідуальний зліпок зубного ряду і обточують зуб. Щоб «живий» зуб не контактував з продуктами харчування, лікар виготовляє і надягає тимчасову коронку.
Зліпки передаються в зубопротезну лабораторію, де протезист виготовляє металевий каркас. На наступному прийомі пацієнтові приміряється каркас і при необхідності підганяється. Потім каркас знову вирушає до протезистів для покриття декількома шарами порцеляни.

Після нанесення кожного шару відбувається випал у вакуумній печі. Це дуже важливий етап, оскільки кераміка чутлива до температури і тиску, тому при незначному відхиленні від технології вона може лопнути і всю процедуру доведеться переробляти. На останньому прийомі пацієнтові встановлюється металокераміка.

Використання сучасних технологій допомагає металокераміці надавати відтінок схожий на колір емалі пацієнтів. Шаруватість порцеляни сприяє створенню коронок з прозорістю натурального зуба. Та й кераміка приємно контактує з тканинами ротової порожнини. За металлокерамічними коронками і протезами не потрібно спеціального догляду.
Зроблена у нас металокераміка прослужить не одне десятиліття. Оскільки створюючи і підганяючи під потрібний розмір коронки з металокераміки наші стоматологи, працюють як справжні ювеліри, не допускаючи помилок.