Відпочинок у Карпати +

Відпочинок Карпати   Карпати – найкраще місце для здорового і активного відпочинку!

Єднання з природою – що може бути краще для людини? Ми звикли до робочих буднів, монітора комп’ютера, конфліктів на роботі, загазованого міста, та нескінченного круговороту життя за схемою квартира – робота – квартира. Як наслідок хронічна втома, безсоння, та купа інших захворювань. Для того щоб бути здоровим і тілом і душею, треба знаходити час на здоровий відпочинок. Дуже гарно якщо такий відпочинок карпати буде активним, та у сприятливих умовах.

Карпати – це дивовижне місце, де відпочиває багато туристів. Неймовірна первозданна природа України, красиві гори, чисте повітря, все ці фактори дуже гарно впливають на фізичний та психологічний стан людини. Не дарма, саме Карпати користуються великою популярністю серед туристів з багатьох країн світу.

Трохи про Українські Карпати

Українські Карпати – це частина гірської системі Карпат. Вона розташована у західній частині України, на території Чернівецької, Івано – Франківської, Львівської та Закарпатської області. Довжина українських Карпат приблизно 280 км, а ширина – більше 100 км. Загальна площа цієї частини гірської системи дорівнює 24 тис. кв. км. Найвища точка гірської система, та взагалі на Україні – це гора Говерла. Її висота дорівнює 2061 метр над рівнем моря.

З вершини Говерли відкривається чудовий краєвид на іншу величезну гору Петрос (висота 2020 м). Також можливо побачити такі міста як: Івано – Франківськ, Снятін, Коломия. Крім того, видно обсерваторію Білий слон на горі Поп Іван. У підніжжя гори Говерли розташований витік ріки Прут. Також є каскад водоспадів, який має загальну висоту близько 80 метрів. Природа Карпат неймовірна, і це те місце яке заворожує всіх людей, та надихає жити, любити, творити.

Туристична інфраструктура Карпат – бази відпочинку

Сьогодні рівень обслуговування туристів у Карпатах знаходиться на європейському рівні. Це стало можливим завдяки титанічній праці співробітників об’єктів туристичної інфраструктури. Власники та працівники готелів (баз відпочинку), роблять все для того, щоб туристам було комфортно відпочивати.

Карпати – гарне місце для відпочинку не тільки літом. У зимовий період року, це оптимальне місце для гірсько – лижного спорту, катаннях на сноуборді та ковзанах. Літом ви можете кататися на конях, купатись у прозорій і чистій воді гірських річок, озер, плавати на човнах, та ходити у піші походи. Також популярні вело походи та поїздки на джипах. У Карпатах велика кількість красивих парків та заповідників.

Оздоровчі фактори відпочинку у Карпатах

Карпати – це місце де завжди чисте гірське повітря. Це повітря дуже гарно впливає на самопочуття та імунітет людини. Крім того, є можливість приймати грязьові ванни, проходити масажні процедури. Мінеральні води які видобувають у цій гірській місцевості дуже позитивно впливають на здоров’я всього організму.